Max SCHONBERG „Przy studni”, 1924

Aukcja nr 97 - 29.05.2010

„Przy studni”, 1924

olej, tektura, 42 x 36 cm,
sygn. l.d.: Max Schonberg / 924

Cena wywoławcza:
4 000 zł

Poz. 8, „Przy studni”, 1924 - kontakt