PLAKIETA OKOLICZNOŚCIOWA AUTOMOBILKLUBU WIELKOPOLSKI

podstawa czerwony marmur, dwie plakiety i wieniec laurowy: 1. blaszka sr. pr. 800, złocona, z nałożoną odznaką Automobilklubu Wielkopolskiego i grawerowanym napisem: „PUHAR WĘDROWNY / KOMISJI TURYSTYCZNEJ / AUTOMOBILKLUBU WIELKOPOLSKI / ZDOBYŁ M. PĘCHERSKI / NA ROK 1933/4 UZYSK. I MIEJSCE 494 PKT”, 2. plakieta  MARSZAŁEK J. PIŁSUDSKI, sygn. J. Aumiller, brąz, 90 x 60 mm, wymiar całości 240 x 157 mm.

Cena wywoławcza:
400 zł
Cena uzyskana:
500 zł

Poz. 105, PLAKIETA OKOLICZNOŚCIOWA AUTOMOBILKLUBU WIELKOPOLSKI - kontakt