Fryderyk Antoni HAYDER „Pejzaż z drzewami”, 1937

„Pejzaż z drzewami”, 1937

akwarela, ołówek, papier, 21 x 17,5 cm,
sygn. p.d.: F. Hayder 937.
Praca ze zbiorów rodziny artysty.

Cena wywoławcza:
850 zł

Poz. 9, „Pejzaż z drzewami”, 1937 - kontakt