Jan DUTKIEWICZ „Pejzaż letni”

Jan DUTKIEWICZ „Pejzaż letni”
„Pejzaż letni”

olej, karton, 28 x 39,5 cm,
sygn. l.d.: J. Dutkiewicz

Cena wywoławcza:
2 400 zł

Poz. 7, „Pejzaż letni” - kontakt

Jan DUTKIEWICZ „Pejzaż letni”