Władysław STACHOWICZ „Katedra na Wawelu”

„Katedra na Wawelu”

akwarela, karton, 25 x 19 cm,
sygn. p.d..: Katedra na Wawelu / Wł. Stachowicz

Cena wywoławcza:
2 000 zł

Poz. 10, „Katedra na Wawelu” - kontakt