Muzeum Śląskie - Katowice, Al. Korfantego 3 - 23 maja 2009 - godz. 16.00

: terakota malowana, smukły cylindryczny korpus z figurką dziewczyny nalewającej wodę do dzbana, krawędź wylewu dekorowana plastycznym motywem delfina i wolut, wys. 59 cm, śr. wylewu 30 cm, w dolnej partii korpusu ryte sygnatury: A. Hann (?) / J. Le Guluche (Joseph Le Guluche 1849-1915), wyciśnięty numer 568, stan zachowania: drobne wyszczerbienie przy podstawie. Francja ok. 1900
SECESYJNY WAZON
terakota malowana, smukły cylindryczny korpus z figurką dziewczyny nalewającej wodę do dzbana, krawędź wylewu dekorowana plastycznym motywem delfina i wolut, wys. 59 cm, śr. wylewu 30 cm, w dolnej partii korpusu ryte sygnatury: A. Hann (?) / J. Le Guluche (Joseph Le Guluche 1849-1915), wyciśnięty numer 568, stan zachowania: drobne wyszczerbienie przy podstawie. Francja ok. 1900
Cena wywoławcza:
4 400 zł

Poz. , Aukcja nr 89 - 23.05.2009 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 89 - 23.05.2009 - kontakt