Teodor AXENTOWICZ „Starzec i dziewczyna”

„Starzec i dziewczyna”

pastel, akwarela, tektura, 50 x 70,5 cm,
sygn. l.d.: T. Axentowicz,
na odwrocie naklejka krakowskiej galerii S. Schmausa z ul. Floriańskiej 25

Cena wywoławcza:
24 000 zł
Cena uzyskana:
27 700 zł

Poz. 24, „Starzec i dziewczyna” - kontakt