Wlastimil HOFMAN „Portret mężczyzny z królikiem”, 1953

„Portret mężczyzny z królikiem”, 1953

olej, sklejka, 23 x 27 cm,
sygn. l.d.: Wlastimil Hofman 1953

Cena wywoławcza:
6 800 zł

Poz. 25, „Portret mężczyzny z królikiem”, 1953 - kontakt