Stefan FILIPKIEWICZ „Pejzaż letni z chatami”

„Pejzaż letni z chatami”

akwarela, papier, 34 x 50 cm,
sygn. p.d.: Stefan Filipkiewicz

Cena wywoławcza:
4 200 zł
Cena uzyskana:
4 200 zł

Poz. 3, „Pejzaż letni z chatami” - kontakt