Feliks Kazimierz WYGRZYWALSKI „Nadmorskie skały”

„Nadmorskie skały”

olej, tektura, 50 x 68 cm,
sygn. p.d.: F. K. Wygrzywalski

Cena wywoławcza:
3 400 zł

Poz. 8, „Nadmorskie skały” - kontakt