Eugeniusz DZIERZENCKI „Meczet w Warnie”

„Meczet w Warnie”

olej, płótno, 31 x 25 cm,
sygn. l.d.: E. Dzierzencki / Varna;
na odwrocie naklejka autorska, drukowana, wypełniona atramentem: art. malarz E. Dzierzencki / Sopot, ul. Kościuszki 66 tel. Nr 524-26 / Tytuł: Meczet w Varnie / technika olejny / rozmiar 25 x 31 cm.

Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł

Malarz, związany z sopockim środowiskiem artystycznym. Studiował w warszawskiej ASP u Wyczółkowskiego i Skoczylasa. Po wojnie zamieszkał w Sopocie. Jest autorem pejzaży marynistycznych z okolic Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Poz. 10, „Meczet w Warnie” - kontakt