Feliks Kazimierz WYGRZYWALSKI „Arabka naprawiająca dywan”

„Arabka naprawiająca dywan”

olej, płótno, 50 x 69 cm,
sygn. p.d.: F. K. Wygrzywalski

Cena wywoławcza:
3 400 zł
Cena uzyskana:
5 800 zł

Poz. 7, „Arabka naprawiająca dywan” - kontakt