DESA Katowice - ul. Mariacka 10 - 27 września 2008 - godz. 16.00

Napoleon ORDA: „Album widoków historycznych Polski”, seria V „Album widoków przedstawiających miejsca historyczne Królestwa Poznańskiego i Prus Zachodnich”, 1880, litografie na tincie, 20,5 x 29 cm, sygn. l.d.: Rys. z natury Napoleon Orda; p.d.: Lit. w Lit. M. Fajansa w Warszawie.
„Radzyn. Zachodnie Prusy”
„Album widoków historycznych Polski”, seria V „Album widoków przedstawiających miejsca historyczne Królestwa Poznańskiego i Prus Zachodnich”, 1880, litografie na tincie, 20,5 x 29 cm, sygn. l.d.: Rys. z natury Napoleon Orda; p.d.: Lit. w Lit. M. Fajansa w Warszawie.
Cena wywoławcza:
400 zł
Cena uzyskana:
400 zł

Poz. , Aukcja nr 83 - 27.09.2008 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 83 - 27.09.2008 - kontakt

Joan MIRÓ: plakat, oryginalna litografia barwna, 84 x 56 cm,
Wydawca Maeght Editeur, druk Arte Adrien Maeght, Paryż.
Prezentowana litografia jest plakatem z wystawy 27 prac Miro pt. „Sobreteixims”, zorganizowanej w 1973 w Paryżu przez Galerie Maeght.
„Abstrakcja. Sobreteixims”, 1973
plakat, oryginalna litografia barwna, 84 x 56 cm, Wydawca Maeght Editeur, druk Arte Adrien Maeght, Paryż. Prezentowana litografia jest plakatem z wystawy 27 prac Miro pt. „Sobreteixims”, zorganizowanej w 1973 w Paryżu przez Galerie Maeght.
Cena wywoławcza:
1 300 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł