DESA Katowice - ul. Mariacka 10 - 27 września 2008 - godz. 16.00

Zygfryd DUDZIK: olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: Z. Dudzik;
na odwrocie drukowana naklejka katowickiego BWA, wypełniona długopisem: Nr. Leg. ZPZP: 5755 / Imię i nazwiskio: /Alfred Dudzik / Adres: Katowice ul. Drzymały 1/ Tytuł: Ucieczka I / Technika: Olej, wym. 100 x 80 / Cena 10 000; napis długopisem : nr5/ U II 662/551/76r.
„Ucieczka I”
olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Z. Dudzik; na odwrocie drukowana naklejka katowickiego BWA, wypełniona długopisem: Nr. Leg. ZPZP: 5755 / Imię i nazwiskio: /Alfred Dudzik / Adres: Katowice ul. Drzymały 1/ Tytuł: Ucieczka I / Technika: Olej, wym. 100 x 80 / Cena 10 000; napis długopisem : nr5/ U II 662/551/76r.
Cena wywoławcza:
6 800 zł

Poz. , Aukcja nr 83 - 27.09.2008 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 83 - 27.09.2008 - kontakt