DESA Katowice - ul. Mariacka 10 - 27 września 2008 - godz. 16.00

Adam MIĘDZYBŁOCKI : akwarela, papier naklejony na tekturę, 33 x 38 cm,
sygn. l.d.: A. Międzybłocki 1929,
na odwrocie naklejka autorska wypełniona atramentem: Autor A. Międzybłocki / Tytuł „Fragment pałacu” / Cena 100zł / Adres: Mickiewicza 1-6.
„Fasada ogrodowa Pałacu Prezydenckeigo w Wilnie”, 1929
akwarela, papier naklejony na tekturę, 33 x 38 cm, sygn. l.d.: A. Międzybłocki 1929, na odwrocie naklejka autorska wypełniona atramentem: Autor A. Międzybłocki / Tytuł „Fragment pałacu” / Cena 100zł / Adres: Mickiewicza 1-6.
Cena wywoławcza:
1 000 zł
Cena uzyskana:
1 600 zł

Poz. , Aukcja nr 83 - 27.09.2008 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 83 - 27.09.2008 - kontakt

Eugeniusz DZIERZENCKI: olej, płótno, 31 x 25 cm,
sygn. l.d.: E. Dzierzencki / Varna;
na odwrocie naklejka autorska, drukowana, wypełniona atramentem: art. malarz E. Dzierzencki / Sopot, ul. Kościuszki 66 tel. Nr 524-26 / Tytuł: Meczet w Varnie / technika olejny / rozmiar 25 x 31 cm.
„Meczet w Warnie”
olej, płótno, 31 x 25 cm, sygn. l.d.: E. Dzierzencki / Varna; na odwrocie naklejka autorska, drukowana, wypełniona atramentem: art. malarz E. Dzierzencki / Sopot, ul. Kościuszki 66 tel. Nr 524-26 / Tytuł: Meczet w Varnie / technika olejny / rozmiar 25 x 31 cm.
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł