Stefan FILIPKIEWICZ „Róże w wazonie”

Aukcja nr 81 - 07.06.2008

„Róże w wazonie”

olej, płótno,71 x 56 cm,
sygn. p.d.: Stefan Filipkiewicz

Cena wywoławcza:
10 000 zł

Poz. 8, „Róże w wazonie” - kontakt