Witold RZEGOCIŃSKI „Pejzaż z łąką”

Aukcja nr 81 - 07.06.2008

„Pejzaż z łąką”

olej, pótno, 46 x 76 cm,
sygn. l.d.: Rzegociński W.

Cena wywoławcza:
4 000 zł

Malarz, grafik, witrażysta, studiował w krakowskiej ASP, grafiki uczył się w Paryżu. Był profesorem Szkoły Przemysłowej w Krakowie.

Poz. 9, „Pejzaż z łąką” - kontakt