Stefan FILIPKIEWICZ „Łazienki Królewskie w Warszawie”, 1924

Aukcja nr 81 - 07.06.2008

„Łazienki Królewskie w Warszawie”, 1924

akwarela, papier, 33 x 48,5 cm,
sygn. p.d.: Stefan Filipkiewicz/ 28/12 1924 / Warszawa

Cena wywoławcza:
6 700 zł

Poz. 2, „Łazienki Królewskie w Warszawie”, 1924 - kontakt