Wojciech KOSSAK „Ułan zapalający papierosa”, 1939

„Ułan zapalający papierosa”, 1939

olej, tektura, 58 x 46cm,
sygn. p.d.: Wojciech Kossak / 1939.
Na odwrocie autorski napis: „Potwierdzam swój podpis / Wojciech Kossak”.

Cena wywoławcza:
30 000 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł

Poz. 22, „Ułan zapalający papierosa”, 1939 - kontakt