Georg WICHMANN „Trzy pejzaże karkonoskie”

„Trzy pejzaże karkonoskie”

olej, sklejka, 29 x 33,5 cm, niesygnowany;
olej, sklejka, 28 x 36 cm, niesygnowany;
olej, sklejka, 14,4 x 27,5 cm, sygn. l.d.: G. Wichmann

Cena wywoławcza:
8 600 zł

Malarz, uczeń Akademii Berlińskiej, związany z terenem Dolnego Śląska i Sudetów. Był jednym z założycieli Bractwa Artystycznego św. Łukasza, powstałego w 1922 w Szklarskiej Porębie stowarzyszenia grupującego artystów karkonoskich.

Poz. 6, „Trzy pejzaże karkonoskie” - kontakt