Wojciech KOSSAK „Napoleon nad brzegiem Niemna”, 1926

„Napoleon nad brzegiem Niemna”, 1926

olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. i dat. l.d.: Wojciech Kossak / 1926;
na odwrocie napis: „Moja praca / Wojciech Kossak”, czerwona pieczęć lakowa i opinia dr Stanisława Dąbrowskiego z 1950r.

Cena wywoławcza:
26 000 zł
Cena uzyskana:
26 000 zł

Poz. 21, „Napoleon nad brzegiem Niemna”, 1926 - kontakt