Zdzisław LACHUR „Akt”

Zdzisław LACHUR „Akt”
„Akt”

olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. monogramem p.d.: Z.L.

Cena wywoławcza:
2 800 zł

Poz. 24, „Akt” - kontakt

Zdzisław LACHUR „Akt”