DESA Katowice - ul. Mariacka 10 - 1 marca 2008 - godz. 16.00

Hendrick TERBRUGGHEN (przypisywany): olej, płótno, 69,8 x 55 cm,
Holandia, XVIIw.
Obraz po konserwacji, płótno dublowane.
W załączeniu wyniki badań pigmentów próbek pobranych z obrazu, opracowane przez dr.n.techn. Marię Rogoż z Wydziału Konserwacji krakowskiej ASP.
„Kobieta modląca się”
olej, płótno, 69,8 x 55 cm, Holandia, XVIIw. Obraz po konserwacji, płótno dublowane. W załączeniu wyniki badań pigmentów próbek pobranych z obrazu, opracowane przez dr.n.techn. Marię Rogoż z Wydziału Konserwacji krakowskiej ASP.
Cena wywoławcza:
26 000 zł

Poz. , Aukcja nr 78 - 01.03.2008 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 78 - 01.03.2008 - kontakt