DESA Katowice - ul. Mariacka 10 - 1 marca 2008 - godz. 16.00

Eugeniusz GEPPERT: olej, płótno, 86 x 105 cm,
sygn. p.d.: Eugeniusz Geppert.
Podobna praca, zatytułowana „Mój pradziadek”, z 1937, znajduje się w zbiorach Muzeum Narodowego we Wrocławiu.(Lit.: Mariusz Hermansdorfer „Eugeniusz Geppert”, MN Wrocław, 2007).
„Szwoleżerowie”
olej, płótno, 86 x 105 cm, sygn. p.d.: Eugeniusz Geppert. Podobna praca, zatytułowana „Mój pradziadek”, z 1937, znajduje się w zbiorach Muzeum Narodowego we Wrocławiu.(Lit.: Mariusz Hermansdorfer „Eugeniusz Geppert”, MN Wrocław, 2007).
Cena wywoławcza:
19 500 zł
Cena uzyskana:
30 000 zł

Poz. , Aukcja nr 78 - 01.03.2008 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 78 - 01.03.2008 - kontakt