DESA Katowice - ul. Mariacka 10 - 1 marca 2008 - godz. 16.00

Jan WAŁACH: olej, tektura, 31 x 24 cm,
sygn.  p.d.: Jan Wałach.
Na odwrocie autorski napis ołówkiem: „Poniedziałek / 800zł / Jan Wałach art. m. / 9./ IX.74”; napis długopisem: „Domek mistrza Andziołowka k/Istebnej”; napis atramentem: „’Moja chatka’ Andziołówka Jan Wałach IX 1975.”
„Dom artysty. Andziołówka k. Istebnej”, ok. 1974
olej, tektura, 31 x 24 cm, sygn. p.d.: Jan Wałach. Na odwrocie autorski napis ołówkiem: „Poniedziałek / 800zł / Jan Wałach art. m. / 9./ IX.74”; napis długopisem: „Domek mistrza Andziołowka k/Istebnej”; napis atramentem: „’Moja chatka’ Andziołówka Jan Wałach IX 1975.”
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł

Poz. , Aukcja nr 78 - 01.03.2008 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 78 - 01.03.2008 - kontakt

Leon WYCZÓŁKOWSKI: akwarela, pastel, papier, 59 x 68,5 cm,
sygn. p.d.: L Wyczół / 910.
Na odwrocie drukowana naklejka nieznanej galerii z numerem 16741, wypełniona atramentem: „Leon Wyczółkowski / Jaremcze / pastel / Cena 500 / Data nadesłania 18/2 1911”.
„Cerkiew św. Dymitra w Tatarowie”, 1910
akwarela, pastel, papier, 59 x 68,5 cm, sygn. p.d.: L Wyczół / 910. Na odwrocie drukowana naklejka nieznanej galerii z numerem 16741, wypełniona atramentem: „Leon Wyczółkowski / Jaremcze / pastel / Cena 500 / Data nadesłania 18/2 1911”.
Cena wywoławcza:
39 000 zł
Cena uzyskana:
67 000 zł

Leon WYCZÓŁKOWSKI: akwarela, ołówek, karton, 44,5 x 60 cm; sygn. oł. l.d.: LWyczół 1919;
Na odwrocie nieczytelna pieczęć Salonu Artystów Malarzy (?), wypełniona atramentem:
„Teatr w Łazienkach. Zima”, ok. 1919
akwarela, ołówek, karton, 44,5 x 60 cm; sygn. oł. l.d.: LWyczół 1919; Na odwrocie nieczytelna pieczęć Salonu Artystów Malarzy (?), wypełniona atramentem: "Nr. 127 / Prof. Leon Wyczółkowski / Zima (akwarela) / 1200zł (tysiącdwieście)".
Cena wywoławcza:
15 000 zł
Cena uzyskana:
15 000 zł