Stanisław KAMOCKI „Widok na Halę Gąsienicową”

Aukcja nr 75 - 13.10.2007

„Widok na Halę Gąsienicową”

akwarela, karton naklejony na tekturę, 47 x 64,5 cm,
sygn. p.d.: St. Kamocki,
na odwrocie napis tuszem: Hala Gąsienicowa / malował profesor Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie Stanisław Kamocki ur. 1875, +1944, (uczeń Jana Stanisławskiego)

Cena wywoławcza:
7 500 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł

Poz. 7, „Widok na Halę Gąsienicową” - kontakt