Aukcja nr 75 - 13.10.2007

DESA Katowice - ul. Mariacka 10 - 13 października 2007 - godz. 16.00

Aukcja nr 75 - 13.10.2007

Stanisław KAMOCKI: akwarela, karton naklejony na tekturę,  47 x 64,5 cm,
sygn. p.d.: St. Kamocki,
na odwrocie napis tuszem: Hala Gąsienicowa / malował profesor Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie Stanisław Kamocki ur. 1875, +1944, (uczeń Jana Stanisławskiego)
„Widok na Halę Gąsienicową”
akwarela, karton naklejony na tekturę, 47 x 64,5 cm, sygn. p.d.: St. Kamocki, na odwrocie napis tuszem: Hala Gąsienicowa / malował profesor Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie Stanisław Kamocki ur. 1875, +1944, (uczeń Jana Stanisławskiego)
Cena wywoławcza:
7 500 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł

Poz. , Aukcja nr 75 - 13.10.2007 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 75 - 13.10.2007 - kontakt

Aukcja nr 75 - 13.10.2007

Feliks Michał WYGRZYWALSKI: pastel, karton, 53,5 x 71,5 cm,
sygn. p.d.: F.M. Wygrzywalski / 1925,
na odwrocie okrągła pieczęć: Skład farb i materjałów oraz perfumeria i art. toaletowe / Łopuszański / Kauczey / Lwów (?) / Plac Mariacki 8.
„Świt. Półakt”, 1925
pastel, karton, 53,5 x 71,5 cm, sygn. p.d.: F.M. Wygrzywalski / 1925, na odwrocie okrągła pieczęć: Skład farb i materjałów oraz perfumeria i art. toaletowe / Łopuszański / Kauczey / Lwów (?) / Plac Mariacki 8.
Cena wywoławcza:
13 000 zł
Cena uzyskana:
25 000 zł