Stanisław KAMOCKI „Motyw z Wenecji - pomnik Colleoniego”

Aukcja nr 72 - 02.06.2007

„Motyw z Wenecji - pomnik Colleoniego”

olej, płótno naklejone na tekturę, 51 x 67 cm,
na odwrocie napis: S. Kamocki /Andrea Verrocchio/Campo di San Giovanni/e Paolo/: Monumento a Colleoni”

Cena wywoławcza:
8 000 zł

Poz. 8, „Motyw z Wenecji - pomnik Colleoniego” - kontakt