K. FRANKENSTEIN „Martwa natura z bratkami”, 1899

Aukcja nr 72 - 02.06.2007

„Martwa natura z bratkami”, 1899

olej, płótno, 40 x 52 cm,
sygn. l.g.: K. Frankenstein / 1889

Cena wywoławcza:
2 500 zł
Cena uzyskana:
2 500 zł

Poz. 5, „Martwa natura z bratkami”, 1899 - kontakt