Louis Francis CABANES ? „Brzeg morza z żaglówkami”

Aukcja nr 72 - 02.06.2007

„Brzeg morza z żaglówkami”

olej, płótno, 54 x 65 cm
sygn. p.d.: CABANES

Cena wywoławcza:
3 500 zł
Cena uzyskana:
3 500 zł

Poz. 9, „Brzeg morza z żaglówkami” - kontakt