Aukcja nr 72 - 02.06.2007

DESA Katowice - ul. Mariacka 10 - 2 czerwca 2007 - godz. 16.00

Aukcja nr 72 - 02.06.2007

Apoloniusz KĘDZIERSKI: akwarela, papier, 32 x 52 cm,
sygn. p.d.: A. Kędzierski 1925,
na odwrocie fragment naklejki TPSP; naklejka autorska wypełniona atramentem: „Wózek Opoczyński” / akwarela / Kędzierski; drukowana naklejka zakładu artykułów kościelnych i handlu dziełami sztuki Józefa Przybyszewskiego z Gniezna
„Wózek opoczyński”, 1925
akwarela, papier, 32 x 52 cm, sygn. p.d.: A. Kędzierski 1925, na odwrocie fragment naklejki TPSP; naklejka autorska wypełniona atramentem: „Wózek Opoczyński” / akwarela / Kędzierski; drukowana naklejka zakładu artykułów kościelnych i handlu dziełami sztuki Józefa Przybyszewskiego z Gniezna
Cena wywoławcza:
7 500 zł
Cena uzyskana:
7 500 zł

Poz. , Aukcja nr 72 - 02.06.2007 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 72 - 02.06.2007 - kontakt