Aukcja nr 72 - 02.06.2007

DESA Katowice - ul. Mariacka 10 - 2 czerwca 2007 - godz. 16.00

Aukcja nr 72 - 02.06.2007

Stefan SONNEWEND: olej, tektura, 38,5 x 51 cm,
sygn. l.d.: Sonnewend Stefan 1923 Chodzież,
na odwrocie naklejka autorska z napisem atramentem: „Stefan Sonnewend / Poznań św. Marcin 39 / „Na jeziorze Chodzieskim. / Rybak z córką „ ol./ Cena 220 zł pol.
„Na Jeziorze Chodzieskim. Rybak z córką”, 1923
olej, tektura, 38,5 x 51 cm, sygn. l.d.: Sonnewend Stefan 1923 Chodzież, na odwrocie naklejka autorska z napisem atramentem: „Stefan Sonnewend / Poznań św. Marcin 39 / „Na jeziorze Chodzieskim. / Rybak z córką „ ol./ Cena 220 zł pol.
Cena wywoławcza:
3 400 zł

Poz. , Aukcja nr 72 - 02.06.2007 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 72 - 02.06.2007 - kontakt