Adam SETKOWICZ para obrazów: „Stary młyn”, „W zagrodzie”

para obrazów: „Stary młyn”, „W zagrodzie”

olej, tektura, 24 x 34 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz

Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
8 500 zł

Poz. 3, para obrazów: „Stary młyn”, „W zagrodzie” - kontakt