Zofia ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA „Wnętrze z fortepianem”, 1970

„Wnętrze z fortepianem”, 1970

olej, płótno, 25,5 x 31 cm,
sygn. p.d.: Zofia Albinowska,
na odwrocie podpis atramentem: Zofia Albinowska / Lwów 1970

Cena wywoławcza:
7 000 zł
Cena uzyskana:
7 000 zł

Poz. 2, „Wnętrze z fortepianem”, 1970 - kontakt