Jan STAŃDA „Wioska na Podhalu”

„Wioska na Podhalu”

olej, płótno, 89 x 70 cm,
sygn. l.d.: Stańda

Cena wywoławcza:
4 800 zł

Poz. 7, „Wioska na Podhalu” - kontakt