Mieczysław SERWIN-ORACKI „Letnia łąka”, 1954

„Letnia łąka”, 1954

olej, tektura, 21 x 27 cm,
sygn. l.d.: M. Oracki-Serwin / Bochnia 54

Cena wywoławcza:
1 600 zł

Malarz, uczeń krakowskiej ASP w pracowni W. Jarockiego i W. Weissa. Brał udział w otwarciu Salonu 1938 w warszawskiej Zachęcie, gdzie zdobył brązowy medal. W 1939 r. uczestniczył w wystawie zbiorowej w TPSP w Krakowie. Malował gównie pejzaże, a także portrety i martwe natury.

Poz. 4, „Letnia łąka”, 1954 - kontakt