Feliks Kazimierz WYGRZYWALSKI „Arab i dziewczyna”

„Arab i dziewczyna”

olej, płótno, 34 x 50 cm,
sygn. p.d.: F. K. Wygrzywalski

Cena wywoławcza:
3 800 zł
Cena uzyskana:
6 000 zł

Poz. 62, „Arab i dziewczyna” - kontakt