DESA Katowice - ul. Mariacka 10 - 24 marca 2007 - godz. 16.00

Wacław SZYMANOWSKI: olej, płótno, 83 x 78 cm,
sygn. p.d.: Wacław Szymanowski / 1887; p.d. nad sygnaturą czerwoną farbą monogram wiązany i data: JM  1891  14/5.
Powyższa praca  jest repliką obrazu znajdującego się od 1928/29 w zbiorach Muzeum Narodowego w Krakowie. Jedną z replik posiada Lwowska  Galeria Obrazów.
„W huculskiej izbie”, 1887
olej, płótno, 83 x 78 cm, sygn. p.d.: Wacław Szymanowski / 1887; p.d. nad sygnaturą czerwoną farbą monogram wiązany i data: JM 1891 14/5. Powyższa praca jest repliką obrazu znajdującego się od 1928/29 w zbiorach Muzeum Narodowego w Krakowie. Jedną z replik posiada Lwowska Galeria Obrazów.
Cena wywoławcza:
20 000 zł
Cena uzyskana:
36 500 zł

Poz. , Aukcja nr 69 - 24.03.2007 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 69 - 24.03.2007 - kontakt