Hans Johann WAGNER "Miasteczko portowe w Holandii"

Aukcja nr 65 - 14.10.2006

Hans Johann WAGNER
"Miasteczko portowe w Holandii"

olej, płótno, 69 x 106 cm;
sygn. p.d.: J. Wagner

Cena wywoławcza:
8 000 zł

Malarz niemiecki, autor pejzaży.

Poz. 10, "Miasteczko portowe w Holandii" - kontakt

Hans Johann WAGNER