Stanisław GIBIŃSKI "Drewniany kościół"

Aukcja nr 65 - 14.10.2006

Stanisław GIBIŃSKI
"Drewniany kościół"

akwarela, tektura, 69 x 100 cm;
sygn. l.d.: S. Gibiński;
na odwrocie pieczątka składu R. Aleksandrowicz

Cena wywoławcza:
8 700 zł

Poz. 1, "Drewniany kościół" - kontakt

Stanisław GIBIŃSKI