Aukcja nr 65 - 14.10.2006

DESA Katowice - ul. Mariacka 10 - 14 października 2006 - godz. 16.00

Aukcja nr 65 - 14.10.2006

: mechanizm nr 96444, koperty nr 241242, śr. 49mm, demi- savonette, trzy koperty z różowego złota pr.18k, koperta kryjąca tarczę z kolistym otworem otoczonym rzymskimi cyframi, koperta zew. rewersowa dekorowana czerwoną emalią żłobkową z motywem wspiętego lwa w koronie, tarcza emaliowana z rzymskimi cyframi, stalowe oksydowane wskazówki, mechanizm z wychwytem kotwicowym, 20 kamieni; sygnowany na tarczy, kopercie wewnętrznej i mechanizmie:; Patek, Philippe & Cie Geneve; Szwajcaria, ok. 1894
ZEGAREK KIESZONKOWY PATEK PHILIPPE
mechanizm nr 96444, koperty nr 241242, śr. 49mm, demi- savonette, trzy koperty z różowego złota pr.18k, koperta kryjąca tarczę z kolistym otworem otoczonym rzymskimi cyframi, koperta zew. rewersowa dekorowana czerwoną emalią żłobkową z motywem wspiętego lwa w koronie, tarcza emaliowana z rzymskimi cyframi, stalowe oksydowane wskazówki, mechanizm z wychwytem kotwicowym, 20 kamieni; sygnowany na tarczy, kopercie wewnętrznej i mechanizmie:; Patek, Philippe & Cie Geneve; Szwajcaria, ok. 1894
Cena wywoławcza:
12 000 zł

Poz. , Aukcja nr 65 - 14.10.2006 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 65 - 14.10.2006 - kontakt

Aukcja nr 65 - 14.10.2006

: mechanizm nie sygnowany, z systemem bicia godzin, półgodzin i kwadransów, tarcza mosiężna, giloszowana, złocona, z emaliowanym pierścieniem cyfrowym, obudowa drewno bejcowane na kolor czarny (podstawa), w górnej partii okleina orzechowa, mosiężna, złocona plakietka z reliefowym motywem koncertujących amorków, wym.: 29 x 221 x 16 cm; Austria, ok. 1830
ZEGAR SZAFKOWY
mechanizm nie sygnowany, z systemem bicia godzin, półgodzin i kwadransów, tarcza mosiężna, giloszowana, złocona, z emaliowanym pierścieniem cyfrowym, obudowa drewno bejcowane na kolor czarny (podstawa), w górnej partii okleina orzechowa, mosiężna, złocona plakietka z reliefowym motywem koncertujących amorków, wym.: 29 x 221 x 16 cm; Austria, ok. 1830
Cena wywoławcza:
5 200 zł