André GERARD "Mała Klaudia", 1939

Aukcja nr 63 - 10.06.2006

André GERARD
"Mała Klaudia", 1939

olej, płótno, 50 x 40cm;
sygn. p.d.: Gerard / (19)39

Cena wywoławcza:
5 400 zł

Poz. 10, "Mała Klaudia", 1939 - kontakt

André GERARD