Aukcja nr 63 - 10.06.2006

DESA Katowice - ul. Mariacka 10 - 10 czerwca 2006 - godz. 16.00

Aukcja nr 63 - 10.06.2006

: srebro tłoczone, wewnątrz ślady złocenia; korpusy półkuliste na trzech wygiętych nóżkach, dekorowane reliefowym motywem kwiatowym, łyżeczka z monogramem NLL, waga 50g, druga łyżeczka metal srebrzony, sr. pr. 925, cecha miejska Londynu przed 1822, monogram złotnika TB, litera datująca na solniczkach 1756, na łyżeczce 1798; Londyn, 1756
PARA SOLNICZEK Z ŁYŻECZKAMI
srebro tłoczone, wewnątrz ślady złocenia; korpusy półkuliste na trzech wygiętych nóżkach, dekorowane reliefowym motywem kwiatowym, łyżeczka z monogramem NLL, waga 50g, druga łyżeczka metal srebrzony, sr. pr. 925, cecha miejska Londynu przed 1822, monogram złotnika TB, litera datująca na solniczkach 1756, na łyżeczce 1798; Londyn, 1756
Cena wywoławcza:
850 zł
Cena uzyskana:
1 700 zł

Poz. , Aukcja nr 63 - 10.06.2006 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 63 - 10.06.2006 - kontakt

Aukcja nr 63 - 10.06.2006

: srebro puklowane, odlewane, wewn. złocone; korpus na 4 wygiętych nóżkach, czworoboczny, w dolnej partii wybrzuszony, pokrywa z uchwytem w formie kwiatów, całość dekorowana puklami, waga 391g, brak kluczyka; sr. pr. 13, monogram złotnika JW; Wiedeń, 1858
CUKIERNICA NEOBAROKOWA
srebro puklowane, odlewane, wewn. złocone; korpus na 4 wygiętych nóżkach, czworoboczny, w dolnej partii wybrzuszony, pokrywa z uchwytem w formie kwiatów, całość dekorowana puklami, waga 391g, brak kluczyka; sr. pr. 13, monogram złotnika JW; Wiedeń, 1858
Cena wywoławcza:
2 700 zł
Cena uzyskana:
2 700 zł

Aukcja nr 63 - 10.06.2006

: dla 12 osób: łyżki, noże i widelce obiadowe, łyżeczki do herbaty, łyżeczki do mokki, widelczyki do ciast, sztućce środka stołu: łyżka wazowa, 2 chochelki do sosu, łyżka do sałatek, widelec do mięs, 2 szpikulce, łyżeczka do cukru, 2 łopatki do ciast, łącznie 82 sztuki, waga 3634g; kaseta z nadrukiem firmowym
ZESTAW SZTUĆCÓW RAPSODIA
dla 12 osób: łyżki, noże i widelce obiadowe, łyżeczki do herbaty, łyżeczki do mokki, widelczyki do ciast, sztućce środka stołu: łyżka wazowa, 2 chochelki do sosu, łyżka do sałatek, widelec do mięs, 2 szpikulce, łyżeczka do cukru, 2 łopatki do ciast, łącznie 82 sztuki, waga 3634g; kaseta z nadrukiem firmowym "Jubiler Przedsiębiorstwo Handlowe"; srebro pr. 3, Warszawska Fabryka Platerów "Hefra", wzór Rapsodia; Warszawa, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Cena uzyskana:
8 000 zł

Aukcja nr 63 - 10.06.2006

: dla 12 osób: łyżki, noże i widelce obiadowe, łyżeczki do herbaty, sztućce środka stołu: łyżka wazowa, chochelka do sosu, łyżka do sałatek, widelec do mięs, 2 solniczki (brak jednego wkładu szklanego), 2 łyżeczki do przypraw; łącznie 56 sztuk, waga 3519g; kaseta - drewno, okleina dębowa, wym.: 10 x 56,5 x 38cm, wewnątrz kasety nadruk firmowy: Julian Dąbrowski / Jubiler / Lwów; srebro pr. 3; Wiedeń, pocz . XXw.
ZESTAW SZTUĆCÓW
dla 12 osób: łyżki, noże i widelce obiadowe, łyżeczki do herbaty, sztućce środka stołu: łyżka wazowa, chochelka do sosu, łyżka do sałatek, widelec do mięs, 2 solniczki (brak jednego wkładu szklanego), 2 łyżeczki do przypraw; łącznie 56 sztuk, waga 3519g; kaseta - drewno, okleina dębowa, wym.: 10 x 56,5 x 38cm, wewnątrz kasety nadruk firmowy: Julian Dąbrowski / Jubiler / Lwów; srebro pr. 3; Wiedeń, pocz . XXw.
Cena wywoławcza:
10 500 zł