Aukcja nr 63 - 10.06.2006

DESA Katowice - ul. Mariacka 10 - 10 czerwca 2006 - godz. 16.00

Aukcja nr 63 - 10.06.2006

Jan BULAS: olej, tektura, 50 x 70cm;
sygn. p.d..: J Bulas,
na odwrocie trzy drukowane naklejki wypełnione atramentem: z Wystawy Jubileuszowej TZSP w Królestwie Polskim w 1910, z nieznanej galerii z datą nadesłania dzieła 13.12.1910, z krakowskiego TPSP z 1911
"Oset. Z cyklu kwiat narodowy", ok. 1910
olej, tektura, 50 x 70cm; sygn. p.d..: J Bulas, na odwrocie trzy drukowane naklejki wypełnione atramentem: z Wystawy Jubileuszowej TZSP w Królestwie Polskim w 1910, z nieznanej galerii z datą nadesłania dzieła 13.12.1910, z krakowskiego TPSP z 1911
Cena wywoławcza:
13 500 zł
Cena uzyskana:
13 500 zł

Poz. , Aukcja nr 63 - 10.06.2006 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 63 - 10.06.2006 - kontakt