SREBRNA LAMPA CHANUKOWA, k. XIX w.

w formie dwuramiennego świecznika z ośmioma tulejkami, kolista, wysklepiona stopa, trzon tralkowy, zwieńczony gwiazdą Dawida i dodatkową tulejką na ruchomym trzonie (szames), ramiona w formie gałązek z tulejkami, powierzchnia dekorowana reliefowym motywem kwiatowym; wys. 20,5 cm, waga 417 g, srebro pr. 0,800, niemieckie cechy po 1886.

Cena wywoławcza:
3 200 zł
Cena uzyskana:
4 800 zł

Poz. 79, SREBRNA LAMPA CHANUKOWA, k. XIX w. - kontakt