Paweł WRÓBEL „Przyjaciele z górniczej orkiestry”, 1975

„Przyjaciele z górniczej orkiestry”, 1975

akryl, płótno, 55 x 35,5 cm,
sygn. p. d.: Wróbel P 1975 r.

Cena wywoławcza:
8 500 zł
Cena uzyskana:
12 000 zł

Poz. 3, „Przyjaciele z górniczej orkiestry”, 1975 - kontakt