Paweł WRÓBEL „Potańcówka”, 1975

„Potańcówka”, 1975

akryl, płótno, 50 x 59 cm,
sygn. p. d.: Wróbel P 1975 r.
Obraz po konserwacji.

Cena wywoławcza:
9 000 zł
Cena uzyskana:

Poz. 2, „Potańcówka”, 1975 - kontakt