Soter JAXA-MAŁACHOWSKI „Planty. Jesień”, 1924

„Planty. Jesień”, 1924

gwasz, akwarela, tektura, 35 x 51 cm,
sygn. p. d.: S. Jaxa / 1924.
Na odwrocie stempel autorski: Tytuł Planty: jesień / Rozmiar 50x70 / Cena 250 / Soter Jaxa Małachowski / Adres / Kraków ul. Wolska 32, oraz drukowana nalepka TZSP w Warszawie z Salonu Dorocznego 1924 z tekstem atramentem: Soter Jaxa Małachowski / Planty. Jesień / olejny (!) / Podpis S. Małachowski.

Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
19 000 zł

Poz. 21, „Planty. Jesień”, 1924 - kontakt