Paweł WRÓBEL „Na śniegu”

Paweł WRÓBEL   „Na śniegu”
„Na śniegu”

olej, karton naklejony na sklejkę, 35 x 50 cm,
niesygnowany, na odwrocie opis ołówkiem: Wróbel / „Na śniegu”.
Stan zachowania: b. dr. ubytki warstwy malarskiej przy dolnej krawędzi.
Obraz z prywatnych zbiorów doc. Józefa Ligęzy (1910-1972), wybitnego etnografa, folklorysty, zbieracza śląskich pieśni ludowych, w latach 1963-1972 dyrektora Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu.

Cena wywoławcza:
9 500 zł

Poz. 1, „Na śniegu” - kontakt

Paweł WRÓBEL   „Na śniegu”