Zdzisław LACHUR "Las"

Zdzisław LACHUR
"Las"

tusz, akwarela, gwasz, papier, wym. w świetle passe-partout: 34,5 x 35 cm, arkusz papieru o nieregularnej formie, w dolnej partii podklejony, wym. arkusza: 41 x 40 cm, sygn. p. d.: Z. Lachur

Cena wywoławcza:
1 400 zł

Poz. 10, "Las" - kontakt

Zdzisław LACHUR